10 бер. 2024

XIII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024»

Дякуємо Бобух Владиславі та Кіян Анні за участь у XIII Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024».
9 бер. 2024

Фотоквест "Шевченко у кадрі"

Учні 4-Б класу взяли участь у фотоквесті присвяченому 210 річниці від дня народження Великого Кобзаря.
9 бер. 2024

Шевченківські дні. Їх єднала Україна!

Подорож математичними та літературними стежками «Їх єднала Україна». Проведено дві паралелі про ці дві постаті, відомі цілому світу. І подружилися на все життя – Всесвітньо відомий математик і великий український поет. Їх об’єднала любов до свого народу, до рідної землі.

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському інтернет-конкурсі "Жінки в науці" Азаренко Вероніку, Білицьку Вікторію, Лобову Вероніку, учениць 9-А класу.
8 бер. 2024

До ювілею Кобзаря

Учні 5,7,9 та 10 класів стали учасниками заходів, присвячених 210 річниці від дня народження Кобзаря
8 бер. 2024

Вшановуючи пам'ять великого Кобзаря

Емоційно, цікаво, насичено, нестандартно проходять Шевченківські дні у Барвінківському ліцеї №2, адже Тарас Григорович донині виконує свою місію – розкриває українцям істинне Слово. Він із нами. Наш сучасник. Задивлений у майбутнє.

Вшановуючи пам'ять великого Кобзаря

І знову – березень… І знову линуть до нас думки геніального українського поета…
7 бер. 2024

Пізнавально-розважальна гра «Духовне надбання Кобзаря вічно житиме в нас»

Напередодні 210-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у 6-А класі була проведена пізнавально-розважальна гра «Духовне надбання Кобзаря вічно житиме в нас».
7 бер. 2024

Година спілкування «Тарас Шевченко - голос української свободи».

До 210 річниці від дня народження Великого Кобзаря у 9-А класі була проведена година спілкування «Тарас Шевченко - голос української свободи».
3 бер. 2024

Міжнародний конкурс «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці

Вітаємо учнів 8-Б класу Левченка Дмитра, Сіденко Крістіну, Гармаш Кіру учасників IV Міжнародного конкурсу учнівської та студентської творчості "Змагаймося за нове життя", присвяченого Лесі Українці.